Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Mikrofon nakamerowy do nagrywania występów dziecka

Mieszany widok

  1. #1
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 681

    Domyślnie Odp: Mikrofon nakamerowy do nagrywania występów dziecka

    Z tego co zauważyłem na występach moich dzieci w przedszkolu (ja nie nagrywam), to jak inni rodzicie nagrywali filmiki to czasem aparat na statywie / czasem GOPRO i jak potem takie filmiki innym rodzicom udostępniali to na takie potrzeby zachwycania się nad bąbelkami, wszystko było w porządku. Nigdy nie widziałem, by był jakieś zewnętrzne mikrofony podczepiane.
    Autorze - jak ktoś zaproponował - spróbuj sobie nawet w domu ponagrywać puszczając jakiś program, przedstawienie, cokolwiek z głośników i zobacz jaki efekt uzyskasz - jak będzie OK to będziesz wiedział, że nic nie potrzebujesz, jak coś będzie nie tak, szukaj dalej. Takie moje skromne zdanie.

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2024
    Miasto
    śląskie
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Mikrofon nakamerowy do nagrywania występów dziecka

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Z tego co zauważyłem na występach moich dzieci w przedszkolu (ja nie nagrywam), to jak inni rodzicie nagrywali filmiki to czasem aparat na statywie / czasem GOPRO i jak potem takie filmiki innym rodzicom udostępniali to na takie potrzeby zachwycania się nad bąbelkami, wszystko było w porządku. Nigdy nie widziałem, by był jakieś zewnętrzne mikrofony podczepiane.
    Autorze - jak ktoś zaproponował - spróbuj sobie nawet w domu ponagrywać puszczając jakiś program, przedstawienie, cokolwiek z głośników i zobacz jaki efekt uzyskasz - jak będzie OK to będziesz wiedział, że nic nie potrzebujesz, jak coś będzie nie tak, szukaj dalej. Takie moje skromne zdanie.
    Dzięki za praktyczną odpowiedź
    Dodam, że już nagrywałem takie występy. Najpierw z ręki, ale od razu stwierdziłem, że musi być statyw i następnym razem było już dużo lepiej z nowym sprzętem. Karta pamięci też powinna być większa niż 32 GB, a obowiązkowo drugi akumulator, bo włączony ekran i samo filmowanie zabierają sporo energii. No i został mi nieszczęsny mikrofon. Poprzednie 2 razy nie było żadnych problemów z dźwiękiem, więc dlatego nie garnę się do zakupu zewnętrznego mikrofonu, ale chętnie poczytam doświadczenia innych przy kręceniu w podobnych okolicznościach
    Canon 77D + Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM + Canon Speedlite 430EX II + Velbon Videomate 638

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •